Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Znane twarze w kampaniach marek.

Znane twarze w kampaniach marek.

Nie ma reklam bez gwiazd filmu.

Większość portfolio znanych marek przypomina album z obsadą wysokobudżetowych Hollywodzkich produkcji.

Na przykład markę zegarków Omega reprezentuje George Clooney, Nicole Kidman, Daniel Craig mimo,ze ten ostatni funkcjonuje tam ściśle powiązany z rolą agenta 007. Zegarki i filmy akcji to sprawdzony duet. Dużym sukcesem tak samo jak linia Seamaster kojarzona z filmami o Bondzie cieszyła się popularnością seria zegarków TAG Heuer Link kojarzone z Jasonem Bournem, którego grał Matt Damon.

omega george clooney

Drugą po kinie dziedziną z której wywodzą się twarze, ambasadorowie marek na świecie jest sport. Kojarzony z siłą , sukcesem, wielkimi osiągnięciami.Szwajcarscy producenci zegarków coraz częściej szukają swoich twarzy w Polsce. Agnieszka Radwańska współpracuje z marka Rado a Michał Winiarski został pierwszym polskim ambasadorek TAG Heuer.
Krzysztof Hołowczyc promuje Atlantica, a Maciej Stuhr pojawiał się w reklamach Maurice'a Lacroix.

maurice lacroix maciej stuhr


Marki o wielowiekowej tradycji nie stosują promocji na nadgarstkach ludzi, których na to namówili. Często odwołują się do klientów z historii, popularnych, znanych , bogatych, którzy sami wybrali dany model zegarka.(Patek Philippe czy Brequet). U nas znaną osoba noszącą zegarki Patek jest Aleksander Kwaśniewski.

patek philippe aleksander kwaśniewski

 Głosuj (0)

11:38:51 21/02/2015 [Powrót] Komentuj