Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Reklama polityczna

Reklama polityczna

Media w przypadku polityków są najlepszym sposobem na dotarcie do wyborców ze swoimi poglądami oraz propozycjami. Również kampania wyborcza w dużej części zdominowana jest przez wystąpienia publiczne lub spoty reklamowe, których w tym czasie jest pełno na każdym kanale.

Dobra reklama polityczna to nie tylko duże nakłady na telewizję. Politycy obecnie posiadają również swoje konta na Twitterze, Facebooku- to również ciekawa forma porozumiewania się z wyborcami. W ten właśnie sposób dość duże poparcie osiągnął Kongres Narodowej Prawicy, który nie może liczyć na wsparcie mediów publicznych. Dla nich jedyną szansą był przecież Internet. Okazało się to doskonałym posunięciem, ponieważ program ten przemawia przede wszystkim do ludzi młodych, którzy na co dzień sporo swojego czasu spędzają właśnie przed komputerem. Dla nich to przyjemna forma zdobywania informacji. Nic więc dziwnego, że blog najbardziej rozpoznawalnego polityka Kongresu- Janusza Korwina- Mikke jest jednym z najpopularniejszych blogów polskojęzycznych.

Tak samo jest w przypadku Fan Page, który ma wielu stałych użytkowników, nie tylko czytających ale także komentujących. Interakcja jest drogą do dobrej promocji siebie oraz swojego programu. 

 


Głosuj (0)

13:18:56 7/09/2014 [Powrót] Komentuj